NÁŠ TÍM SME TU PRE VÁS

Andrea Andrejová
Andrea AndrejováZakladateľka a výkonná riaditeľkainfo@nikdyviac.com
Problematike porúch osobnosti sa venuje od roku 2006.  Venuje sa publikovaniu, vzdelávaniu, koučingom, a terénnej sociálnej práci. V OZ sa venuje vzdelávaniu a osvete, taktiež zastrešuje komplexné sociálne služby pre obete násilia, fundraisingu, PR a marketingu.
Ing. Bc. Andrea Hochelová Rsc.
Ing. Bc. Andrea Hochelová Rsc.Finančné služby a právne poradenstvoinfo@nikdyviac.com
Skúsený finančný agent a konzultant, s dlhoročnou praxou vo finančnom sektore. Pomáha obetiam s riešením finančných otázok, konsolidácii ich finančnej situácie a právnemu poradenstvu.
Bc. Júlia Jančíková
Bc. Júlia JančíkováHR manažérinfo@nikdyviac.com
Úspešná a skúsená HR manažérka, headhunterka. V OZ zastrešuje personálnu agendu, pomoc obetiam a v prípravu na získanie prace, coachingy, vzdelávanie.
Mgr. Dana Sarah Márton
Právne poradenstvo na vysokej odbornej úrovni, ktorá sa odráža v individuálnom prístupe ku klientovi a zohľadnení jeho špecifík pri navrhovaných riešeniach.
Bc. Veronika Bálintová
Bc. Veronika BálintováSociálne poradenstvo
Absolvovala štúdium Teológie a misijnej práce. Má dlhoročné skúsenosti v oblasti náhradnej starostlivosti, CDR a práce s mládežou. Venuje sa sociálnemu poradenstvu v oblasti bývania, práca s týranými a závislými matkami v rámci projektu Housing First.
PaedDr. Robert Tomšik, PhD
PaedDr. Robert Tomšik, PhDPsychodiagnostika, psychometriainfo@nikdyviac.com
Výskumný pracovník, zamestnanec Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie (VÚDPaP). Odborný konzultant pre obete narcistického zneužívania. Špecialista na poruchy klastra B, ktorým sa začal venovať od roku 2015, zapojením sa do svetového projektu s názvom „Narcizmus a sebaúcta v kultúrnom kontexte“. Úspešný spisovateľ a autor publikácií.
Ing. Alexandra KunováÚčtovné službyinfo@nikdyviac.com
Dlhoročná úspešná podnikateľka, v OZ má na starosti účtovnú a daňovú problematiku.

Najväčším nepriateľom narcistu je vzdelaný empat.